• 2017. december 10. 16:10

Mikulásfutás, a hagyomány jegyében

Hagyományosan a Constantinum intézmény szervezte meg az idei Mikulásfutást, amelyre minden évben készülnek a város diákjai. A sportos nebulók ezúttal is százával érkeztek a télkezdeti eseményre. Kisebbek és nagyobbak egyaránt igyekeztek minél gyorsabban legyőzni a kijelölt távot, hogy befutva a célba, átvegyék a Mikulás szaloncukrát. A legjobbak teljesítményét természetesen most is éremmel jutalmazták.

 

Eredmények:

Óvodás lány

 

Név

Óvoda

 

1. Nagy Petra

Consti

 

2. Nemcsok Fanni

Consti

 

3. Mészáros Zselyke

Consti

 

4. Réczi Beatrix

Consti

 

5. Szabó Dorka Emma

Móra

 

6. Szórát Zsóka

Consti

 

Óvodás fiú

 

Név

Óvoda

 

1. Ficsór Gergő

Consti

 

2. Juhász Dávid

Consti

 

3. Kis Nándor

Consti

 

4. Palásti Dániel

Consti

 

5. Pozsár József

Consti

 

6. Dobos Kornél

Consti

 

I. korcsoport - lány

 

Név

Iskola

 

1. Varga Nóra

József

 

2. Nyerges Nóra

József

 

3. Bíró Lili

Darvas

 

4. Fodor Rita

Consti

 

5. Rádi Zoé

Consti

 

6. Kövesdi Karina

Darvas

 

I. korcsoport - fiú

 

Név

Iskola

 

1. Kurucz Zsombor

József

 

2. Kovács Mátyás

Dózsa

 

3. Horváth Döme

József

 

4. Such Balázs

Darvas

 

5. Kozák Julió

Consti

 

6. Szabó László Áron – Rádi Zénó

Darvas - Consti

 

II. korcsoport - lány

 

Név

Iskola

 

1. Tantucz Anna

Consti

 

2. Illés Fanni

József

 

3. Varga Dóra

Consti

 

4. Varga Rebeka

József

 

5. Papp Tamara

Consti

 

6. Mészáros Renáta

Consti

 

II. korcsoport - fiú

 

Név

Iskola

 

1. Lőrincz Mátyás

József

 

2. Nagy Bálint

Consti

 

3. Tápai Andor

József

 

4. Kis Martin

József

 

5. Farkas Levente

Platán

 

6. Kovács Dávid

József

 

III. korcsoport - lány

 

Név

Iskola

 

1. Szeri Noémi

József

 

2. Kis - Czakó Eszter

József

 

3. Németh Anna

Batthyány

 

4. Bech Tamara

Darvas

 

5. Varga Evelin

Consti

 

6. Czinege Enikő

Batthyány

 

III. korcsoport - fiú

 

Név

Iskola

 

1. Szabó Bence

József

 

2. Rózya Kornél

Dózsa

 

3. Kanyó Szabolcs

József

 

4. Szekeres Norbert

Dózsa

 

5. Szécsényi Bálint

József

 

6. Balla Szabolcs

József

 

 

IV. korcsoport - lány

 

Név

Iskola

 

1. Szűcs – Szabó Anita

Darvas

 

2. Besze Zsófia

Consti

 

3. Pintér Eszter

Consti

      

4. Vidéki Orsolya

Darvas

 

5. Vakulya Diána

Darvas

 

6. Kun Melinda

Darvas

 

IV. korcsoport - fiú

 

Név

Iskola

 

1. Juhász Roland

Darvas

 

2. Tóth Szilveszter

Dózsa

 

3. Tímár Bálint

Darvas

 

4. Sárközi Róbert

Darvas

 

5. Gyovai Ádám

Consti

 

6. Görög Vince

Platán

 

V. korcsoport - lány

 

Név

Iskola

 

1. Fricska Anna

Móra

 

2. Tasnádi Petra

Közgé

 

3. Szaszkó Szilvia

Consti

 

4. Vetter Jenny

Közgé

 

5. Kormos Kiara

Közgé

 

6. Mezei Fanni

Közgé

 

V. korcsoport - fiű

 

Név

Iskola

 

1. Kis – Czakó Máté

Móra

 

2. Csorba Alex

Consti

 

3. Bíró Marcell

Móra

 

4. Gondi Péter

Consti

 

5. Tóth Kristóf

Consti

 

6. Hideg Gábor

Közgé

                                       

VI. korcsoport - lány

 

Név

Iskola

     1.

Lajos Emese

Consti

     2.

Kara Mónika

Consti

     3.

Simó Hajnalka

Consti

     4.

Tamási Vivien

Consti

     5.

Kis Barbara

Consti

     6.

Balla Henrietta

Consti

 

VI. korcsoport - fiű

 

Név

Iskola

     1.

Tóth Endre Márk

Consti

     2.

Kása György

Mezgé

     3.

Pigniczki Gergely

Consti

     4.

Szabó Ádám

Consti

     5.

Bencsik Gábor

Consti

     6.

Együd Adrián

Consti





 

Mikulásfutás, a hagyomány jegyében

Mikulásfutás, a hagyomány jegyében

Mikulásfutás, a hagyomány jegyében

Mikulásfutás, a hagyomány jegyében

Mikulásfutás, a hagyomány jegyében

Mikulásfutás, a hagyomány jegyében

Mikulásfutás, a hagyomány jegyében

Mikulásfutás, a hagyomány jegyében