• 2018. január 15. 10:00

Móra kupa sakkverseny

Rekord létszámú játékos részvételével rendezték meg a hagyománnyá vált év eleji sakkversenyt. A játéknak ezúttal a Móra Ferenc Gimnázium adott otthont január 13-án, szombaton. A találkozón a városi versenyzőkön kívül a megyéből és határon túlról is érkeztek résztvevők. A 26 felnőtt és 58 gyermek serleget, érmeket, oklevelet és ajándéktárgyakat vihetett haza - mondta el lapunknak Seres László szervező.

 

Végeredmény:

 

Felnőtt+Ifi (1999-2002)

 H  R Név                                Élő      Hely                        Pont         Bch     SB       Díj/Küöndíj

 1 15 Leszkó Bence               1701    Orosháza                 5,5       32                         I. Ifj. I.

 2 12 Udvardi Zalán               1795    Szentes                    5,5       29,5                     II. Ifj. II.

 3  2 Csala Imre György (f)    2146    Kecskemét                5          30                      III. Bács - I.

 4  1 Abel Lajos (m)               2236    Kecskemét                5          29,5                      IV.

 5 13 Szekeres János           1792    Gátér                         5          24,5                       V.

 6  5 Karsai István                 2029    Kiskunfélegyháza     4,5       30                        VI. Félegyháza I.

 7  4 Borsi Imre                     2051    Hódm.vhely               4,5       27,5                

 8 11 Pásti Áron /c                1814    Dunaújváros              4,5       25                       Ifjúsági III.

 9  7 Csúri László (f)             1964    Hódmezővásárhely     4          29        15,25  

10  9 Nagy József                1910    Csongrád                    4          29        13,5    

11 16 Miszler Levente          1633    Kecskemét                  4          28                   

12  6 Kiss Balázs János       1978    Tápé                           4          24                   

13 14 Könyves Gábor           1757    Fülöpjakab                 4          23                   

14 21 Bakos András                          Kecskemét                4          21                   

15  8 Davaademberel Purevdorj 1917    Kecskemét         3,5       29                   

16 19 Daróczi Donát /a          1420    Soltvadkert              3,5       24        8.0     

17  3 Kemény Csaba             2074    Kiskunfélegyháza    3,5       24        6.5     

18 22 Rácz István László                   Fülöpjakab               3          23,5     7.0      Legtapasztaltabb

19 27 Donáth Roland                         Röszke                     3          23,5     6.5     

20 23 Terbe Béla Imre                       Kiskunfélegyháza     3          22                   

21 10 Farkas Sándor             1906    Szeged                     3          18,5     6.0     

22 28 Kovács Ádám                          Kiskunfélegyháza     3          18,5     5.5     

23 20 Farkas Boldizsár         1415    Szeged                     2          21,5                

24 24 Gulyás Réka                            Kiskunfélegyháza    2          20                    Ifjúsági - nő

25 26 Retkes Sándor                         Kiskunfélegyháza    2          17                   

26 17 Abrahám Lajos            1612    Szeged                     2          16                   

27 25 Fekete Árpád                           Kiskunfélegyháza    1                                

28 18 Móczár Péter               1470    Soltvadkert               0                                


Gyermekverseny (2003-2007)

 H  R Név                               Élő      Hely                                        Pont         Bch     Díj/Küöndíj

 1  1  Megyaszai Balázs                      1703    Hódmezővásárhely    7                          Fiú - U11 I.

 2  8  Lovászi Szabolcs                       1138    Hódmezővásárhely     6                         Fiú - U15 I.

 3  15  Faragó Gergő Levente                         Kiskunfélegyháza      5,5                       Fiú - U15 II.

 +Félegyháza ifjúsági I. helyezett: a rendezvény különdíját kapta, Retkes Sándor festményét

 4 11  Zsirmik Zsombor                                   Kecskemét                  5          35           Fiú - U11 II.

 5  2   Nandin-ErdeneDavaadember  1430    Kecskemét                   5          34          Lány - U11 I.

 6  4   Kocsmár Ákos                          1248    Szeged                        5          32          Fiú - U15 III.

 7 40  Donáth Lilla                                          Röszke                        5          30                   

 8 10  Aczél-Szabó Csongor               1065    Kecskemét                  5          28                   

 9  6   Bakos Ádám Tamás                  1193    Kecskemét                  5          27,5       Fiú - U11 III.

10  3  Révész Kolos                            1350    Soltvadkert                 5          27                              

11  9  Kiss Balázs (Sv)                        1088    Soltvadkert                 5          22,5                           

12  19  Zsikla Milán                                         Soltvadkert               4,5       29                              

13  5   Pásti Zsombor                          1208    Dunaújváros             4,5       28                              

14  22  Eiler Balázs                                         Soltvadkert               4,5       23                              

15  21  Könyves (András) Benjámin               Kiskunfélegyháza      4          30                              

16  16  Révész Csongor                                 Soltvadkert                4          27,5                           

17  18  Géró Milán                                          Kiskunfélegyháza      4          27                              

18  55  Bíró Lóránt                              1049    Kiskunmajsa              4          26,5                           

19  27  Tóth Marcell Dániel                             Kiskunfélegyháza      4          26                              

20  47  Sipos Kende Györk                             Kiskunfélegyháza      4          25                              

21  28  Udvarhelyi András                              Soltvadkert                 4          24,5                           

22  54  Gémes Martin                                     Kiskunfélegyháza       4          24                              

23  12  Virág Szonja                                       Soltvadkert                 4          23,5                

24  14  Angyal Csanád(2010)                         Hódmezővásárhely    4          23,5     Legfiatalabb fiú

25  46  Pásztor Richárd Attila                         Kiskunfélegyháza       4          16,5                           

26  7  Tóth Petra                                 1148    Soltvadkert                3,5       31,5                           

27  17  Fekete Dániel                                     Fülöpjakab                 3,5       28,5                           

28  29  Péli Eszter                                          Soltvadkert                 3,5       25,5     Lány - U11 II.

29  35  Tóth Tamás                                         Kiskunfélegyháza      3,5       25,5                           

30  24  Fekete István                                      Fülöpjakab                 3,5       23                              

31  37  Ocsai Boglárka                                   Kiskunfélegyháza       3,5       22                              

32  33  Jelinek Patrik                                      Kiskunfélegyháza       3,5       18,5                           

33  20  Bernhardt Anna                                  Soltvadkert                   3          30      Lány - U11 III.

34  25  Csápek Mátyás                                  Soltvadkert                   3          28                              

35  34  Szatmári Kristóf                                 Felgyő                           3          26,5                           

36  45  Máté István                                        Kiskunfélegyháza         3          25                              

37  23  Tóth Gréta                                         Soltvadkert                   3          22                              

38  51  Varga Dóra                                        Kiskunfélegyháza         3          17,5                           

39  32  Csővári Zita                                       Soltvadkert                   3          17                              

40  13  Árvai Tamás                                      Kecskemét                  2,5       24                              

41  44  Csík Virág                                          Kunszállás                  2,5       23,5                           

42  52  Horváth Benedek                              Kiskunfélegyháza        2,5       23                              

43  42  Besze Barbara                                  Kiskunfélegyháza        2,5       22,5                           

44  38  Kiss Péter                                          Kiskunfélegyháza       2,5       21                              

45  49  Sárosi Hanna                                    Kiskunfélegyháza       2,5       18                              

46  41  Bakró Hanna                                     Kiskunfélegyháza       2,5       18                              

47  31  Bánfi Kristóf                                      Kiskunfélegyháza        2,5       17,5                           

48  26  László Kerecsen                               Kiskunfélegyháza        2,5       17                              

49  30  Dinnyés Márk                                    Fülöpjakab                    2                                            

50  48  Szabó Veronika                                 Kiskunfélegyháza       1,5       22                              

51  53  Tóth Anna                                         Kiskunfélegyháza        1,5       21,5                           

52  36  László Kende                                    Kiskunfélegyháza        1,5       20,5                           

53  50  Takács Zsombor Benedek                Kiskunfélegyháza        1,5       19,5                           

54  43  Bunder-Lantos Sára                         Kiskunfélegyháza        1,5       19                              

55  56  Kovács Laura (2010)                        Kiskunfélegyháza         1                      Legfiatalabb lány

56  39  Sucin Anna                                       Kiskunfélegyháza        0,5                                          


 

Móra kupa sakkverseny

Móra kupa sakkverseny

Móra kupa sakkverseny

Móra kupa sakkverseny

Móra kupa sakkverseny