Képviselők munkában: Dongó József - 6. választókörzet

2016. január 26. 07:30

56 kilométert autóztunk, és csak szegről-végről jártuk be Kiskunfélegyháza 6. számú választókörzetét, amelynek képviseletét Dongó József látja el a félegyházi képviselő-testületben. Tőle tudom, hogy ez a körzet a város 25.500 hektáros közigazgatási területéből mintegy 10 ezret ölel fel, s társaságában – jó három órás utazással – sokrétűségéről, változatosságáról is képet kaptam.

Járdák épülnek Kiskunfélegyházán

2014. június 11. 15:32

Kiskunfélegyháza Város Képviselő-testülete a legutóbbi testületi ülésen elfogadta Kapus Krisztián Polgármester Úr javaslatát, amely alapján 5 millió Ft keretet állítottunk be járdaépítési programra a 2014. évi költségvetésbe.

Megújul a Bankfalui óvoda járdája

2014. április 3. 12:24

Májusban már nem kell bukdácsolni a Bankfalui óvoda Tegez utca felőli járdáján a szülőknek és a gyermekeknek. A hónap végére megújul a megközelítőleg hatvan méter hosszú és 1,2 méter széles gyalogút.

Mándoky Kongur Istvánra emlékeztek tisztelői Újbudán

2014. február 13. 09:43

A fiatalon elhunyt turkológus és keletkutató, Mándoky Kongur István születésének 70. évfordulója alkalmából tartott emlékülést február 10-én a Kelet és Közép-európai Kutató Központ. Kiskunfélegyháza városát az emlékülésen és koszorúzáson Dongó József képviselte.

Karácsonyi csoda - egymásért

2013. december 19. 09:15

A 6-os számú választókörzetben (Bankfalu, Liget utca, Zöldmező Lakótelep, II., IV., V., VI., VII., VIII. körzetek) novemberben elindítottuk a KARÁCSONYI CSODA – EGYMÁSÉRT című adománygyűjtési programsorozatot. Ez idáig nagyon sok ajándék gyűlt össze. Nagy mennyiségű felnőtt és gyermekruha, játékok, könyvek, tartós élelmiszer, amit felajánlottak.