Sport 2014. május 25. 17:13

Miskolcon fejezte be a bajnokságot az Astra

A női futsal NBI utolsó fordulóját rendezték meg május 24-én. Ennek keretében az Astra Kiskunfélegyházi Bulls a miskolci DVTK- Vénusz otthonába látogatott. Az izgalmas mérkőzést a hajrában Szabó Boglárka góljával végül az Astra nyerte meg 4-3-ra. Boglárka a győztes gól mellett a felsőházi rájátszás gólkirályi címét is bezsebelhette.

Az összecsapás első félidejében Szabó Boglárka és Sebestyén Györgyi találataival 3-2-re az Astra vezetett. A DVTK- Vénusznak azonban a második félidő elején sikerült kiegyenlítenie Bernáth Csilla góljával. /3-3/

A hajrában úgy tűnt marad az egyenlő állás, de az utolsó előtti percben ismét megvillant Szabó Boglárka, aki meg is nyerte a mérkőzést a csapata számára. /4-3/

NŐI Futsal NBI Rájátszás F-ág. 10. ford.

ASTRA SUMMERKITH KKFHÁZA

4:10` SZABÓ BOGLÁRKA, 8:10` SEBESTYÉN GYÖRGYI, 18:10` SEBESTYÉN GYÖRGYI, 38:01` SZABÓ BOGLÁRKA,