Helyi hírek 2016. október 28. 07:30

Visszavonta a testület Kapus Krisztián bizottsági tagságát - videóval

Kiskunfélegyháza Város Önkormányzat Képviselő-testülete 2016. október 31. nappal visszavonja Kapus Krisztián képviselő bizottsági tagi megbízását a jogi bizottságból. Erről október 27-i, csütörtöki ülésen született határozat.

Az előterjesztés szerint a döntést az indokolja, hogy Kapus Krisztián a jogi bizottság üléseiről rendszeresen távol maradt, azon utoljára 2016. április 26-án vett részt. Előfordult olyan eset is – írja az előterjesztés – amikor megjelent ugyan, de az ülés megnyitását megelőzően elhagyta a termet, aminek következtében a bizottság határozatképtelenné vált.

A jogi bizottság képviselői bizottsági tagjának november 1-jétől dr. Kiss Ákos Csabát választotta meg a testület, miután Dongó József egyéb elfoglaltságaira hivatkozva nem vállalta azt.
 

Kövessen minket a Facebookon is!