Sport 2016. október 30. 19:45

Fordulatos meccsen ikszelt az Astra

Kétszer is vezetett a Tolna-Mözs otthonában, végül 3-3-as döntetlent játszott az Astra-Selector Kiskunfélegyháza FC a női futsal NBI 6. fordulójában. A még veretlen Tolna otthonában nehéz mérkőzésre számított az Astra, de Nagy Anett találatával a 13. percben előnybe került. Csupán egy percig örülhetett a vezetésnek, mert Shulha Anna gyorsan kiegyenlített (1-1). A második félidő továbbra is nyílt játékot hozott, négy perc alatt négy gólt láthatott a hazai publikum. Előbb Shulha Anna második találatával a Tolna vezetett 2-1-re, majd Görög Zsófia és Halászi Kinga góljaival két perc alatt fordított az Astra. Az Astra vezetése ekkor sem tartott sokáig, egy perccel később Polischuk Mária beállította a 3-3-as végeredményt. Értékes egy pontot szerzett az Astra az ukrán játékosokkal megerősített Tolna otthonában.

Női futsal NBI 6. ford. 10.30.

Brandmission Tolna-Mözs – Astra-Selector Kiskunfélegyháza FC (1-1) 3-3

Gólszerzők: Shulha Anna 14. p., 27. p., Polischuk Mária 30. p., ill. Nagy Anett 13. p., Görög Zsófia 28. p., Halászi Kinga 29. p.,