Sport 2016. november 9. 11:00

Öt gól három perc alatt

Tízgólos mérkőzésen 7-3-ra győzött Budapesten a Soroksári Sportcsarnokban az Astra-Artifex Kiskunfélegyháza FC a női futsal NB I 7. fordulójában. Az Astra november 8-án az Airnergy FC-t múlta felül. Szorosan alakult az első félidő, az Airnergy szerezte meg a vezetést, amire a 20. percben Görög Zsófia találatával válaszolt az Astra (1-1). A második játékrész elején ismét az Airnergy került előnybe, de egy percen belül újfent érkezett válasz (2-2). A mérkőzés a második félidő közepén dőlt el, az Astra három perc leforgása alatt ötször talált a hálóba, a tekintélyes 7-2-es vezetés az utolsó percig kitartott, az Airnergy a lefújás előtt nem sokkal Fehér Vivien góljával csupán szépíteni tudott (7-3).

Női Futsal NB I 7. ford. 11.08. (Helyszín: Budapest, Soroksári Sportcsarnok)

Airnergy FC – Astra-Artifex Kiskunfélegyháza FC (1-1) 3-7

Gólszerzők: 14. p. Bozsik Nikolett, Pável Dominika 23. p., Fehér Vivien 40. p., ill. 20. p. Görög Zsófia, 23. p. Görög Zsófia, 30. p. Godvár Katalin, 30. p. Nagy Anett, 31. p. Halászi Kinga, 32. p. Godvár Katalin, 33. p. Balázs Eszter