Sport 2016. november 17. 13:30

Aranyérmes félegyházi váltó

Nemzetközi úszóversenyt rendeztek november 12-én és 13-án Hódmezővásárhelyen, ahol Kiskunfélegyházát nyolcan képviselték. Az eseményen mintegy 350-en vettek részt, köztük Németország, Ausztria, Románia, Szlovénia és Szerbia is elküldte senior úszóit. Ezen kívül több válogatott magyar bajnok és helyezett is részt vett a magas színvonalú megmérettetésen.

Eredmények:

Egyéni: Sebők János korcsoportjában két arany és 4 ezüstérmet szerzett, Ónodi László pedig egy bronzérmet tudhat magáénak.

Aranyérmes lett a 4x50 m-es verseny váltója, amelynek tagjai: Ónodi László, Holló-Szabó Viktor, Sebők János és Csomán Csaba. Idén ez az összetételű váltó Csongrád és Szentes után 3. alkalommal állhatott fel a dobogó legfelső fokára.