Sport 2016. november 19. 15:55

Nyolcgólos mérkőzésen veszített a KHTK II.

Rangadóval fejezte be az őszi szezont a megyei II. osztályú labdarúgó bajnokság északi csoportjában a Kiskunfélegyházi HTK II. November 19-én a harmadik helyezett Kerekegyháza otthonában gólgazdag mérkőzésen 6-2-re maradtak alul. Intenzív első tízpercet láthatott a publikum, amely során három találat született. A kerekegyháziak kétszer, míg a félegyháziak egyszer vették be a kaput (2-1). A vendéglátók lendülete a későbbiek során sem tört meg, a második félidőben tovább növelték góljaik számát (3-1). A hajrá a mérkőzés elejéhez hasonlóan sok gólt hozott; a 85. és a 88. perc között négyszer zördült meg a háló. Kádár Tamás szépítő találatára még két hazai válasz érkezett, amivel kialakult a 6-2-es végeredmény. A rangadót megnyerő kerekegyháziak a dobogón, a félegyháziak az ötödik helyen zárták az őszi szezont.

Bács-Kiskun Megyei II. Észak 15. ford. 11.19.

Sunplast-Kerekegyházi SE – Kiskunfélegyházi HTK II. (2-1) 6-2

Gólszerzők: Kis Richárd 7. p., 87. p., Gavula-Recte Mikula Levente 8. p., 88. p., Virág Gábor 59. p., Malecz Gergő 85. p., ill. Farkas Péter 8. p., Kádár Tamás 87. p.,