Sport 2016. december 3. 11:50

Mikulás fogadta az úszni vágyó gyermekeket

Képgaléria
Mikulás fogadta az úszni vágyó gyermekeket
Mikulás Úszó Kupa néven első alkalommal rendezett versenyt a Kiskun-Vizi és Szabadidős Sportegyesület, valamint a Kiskunfélegyházi Úszó Egyesület december 3-án. A megmérettetésre több mint nyolcvan óvodás és kisiskolás nevezett. A kupa célja az úszás népszerűsítése, az egészséges életmódra nevelés.

Népszerű családi programmá vált a Mikulás Úszó Kupa, a gyermekeket sok szülő, családtag elkísérte. Jutalmul a Mikulás is ellátogatott az uszodába, a gyermekhad körében nagy népszerűségnek örvendett. A Mikulás Kupa nem a vérre menő küzdelemről szólt, az úszás népszerűsítése jegyében minden résztvevő óvodást és kisiskolást díjaztak.

A Mikulás puttonya ugyancsak nem maradt zárva...

 

Eredmények:

Iskolások:

1. Dózsa 124 p.

2. Constantinum 114 p.

3. Platán 111 p.

 

Óvodások:

1. Dózsa 35 p.

2. Platán 21 p.

3. Constantinum 16 p.

 

G. Z. 

 

 

Kövessen minket a Facebookon is!