Sport 2016. december 10. 20:25

Értékes pont Szekszárdon

A Hajdúböszörményben elért szezonkezdő döntetlen után újabb idegenbeli bravúrt könyvelhetett el a női futsal NB I-ben az Astra-Artifex Kiskunfélegyháza FC, amely a bajnokságban még veretlen Szekszárd otthonából hozott el egy pontot. A mérkőzés gyors gólváltással kezdődött, előbb a 6. percben Szabó Boglárka találatával az Astra került előnybe, majd egy perccel később Ganczer Hajnalka kiegyenlített (1-1). Az első félidőben még kétszer zördült meg a háló, a korábbi Astrás Megyes Ágnes góljával megfordította az állást a Szekszárd, de egy percben belül Gál Tímea révén az Astra egalizált (2-2). A helyzetek ellenére több gól már nem esett, a Szekszárd visszacsúszott a második helyre, míg az Astra a hetedik helyet foglalja el a tabellán. Szoros az állás a bajnokságban, ha az Astra mindkét elmaradt mérkőzését megnyeri, akár a harmadik helyre is felkapaszkodhat.

Női Futsal NB I 11. ford. 12.10.

Szekszárdi Football Club – Astra-Artifex Kiskunfélegyháza FC (2-2) 2-2

Gólszerzők: Ganczer Hajnalka 7. p., Megyes Ágnes 16. p., ill. Szabó Boglárka 6. p., Gál Tímea 17. p.,