Sport 2016. december 18. 20:05

Miskolcon gálázott a női futsal csapat

Visszavágott a novemberi 7-3-as vereségért, kiütötte a DVTK-Vénuszt Miskolcon az Astra-Artifex Kiskunfélegyháza FC a női futsal NB I 12. fordulójában. Jól kezdte a mérkőzést az Astra, Görög Zsófia és Nagy Anett góljai után a DVTK csak szépíteni tudott. A szünetben 2-1-es Astra vezetéssel fordultak a csapatok, a második félidőben pedig beindult a nagyüzemi gólgyártás. Nagy Anett négy találatig jutott és Görög Zsófia is háromszor megzörgette a miskolci hálót. Mellettük Szabó Boglárka vette be a hazai kaput. Bernáth Csilla révén ugyan szépített a DVTK, de nem kerülte el a nagyarányú vereséget (8-2). Fölényes győzelmével az Astra feljebb zárkózott a bajnokságban.

Női futsal NB I 12. ford. 12.18.

DVTK-Vénusz – Astra-Artifex Kiskunfélegyháza FC (1-2) 2-8

Gólszerzők: Miliczki Noémi 17. p., Bernáth Csilla 33. p., ill. Nagy Anett 16. p., 22. p., 31. p., 38. p., Görög Zsófia 13. p., 32. p., 37. p., Szabó Boglárka 24. p.