• Kezdőlap
  • Hírek
  • Sport
  • Játékosan zárt évet a Félegyházi Kézilabda SC (Dél-100 Kiskunfélegyháza)
Sport 2016. december 21. 09:30

Játékosan zárt évet a Félegyházi Kézilabda SC (Dél-100 Kiskunfélegyháza)

Képgaléria
Játékosan zárt évet a Félegyházi Kézilabda SC (Dél-100 Kiskunfélegyháza)
Évzáró játékos vetélkedőt, sorversenyt szervezett egyesületi tagok számára a Félegyházi Kézilabda SC december 21-én, a Kész Arénában. A versenyen az óvodásoktól kezdve a felnőtt játékosokig minden korosztály képviselte magát. A jó hangulatú évzáró célja a csapatszellem megerősítése, a játékosok összekovácsolása, valamint a korcsoportok megismertetése volt.

Sikeres esztendőt tudhat maga mögött a Félegyházi Kézilabda SC, a megyei felnőtt férfi- és női csapatok mellett az utánpótlásbázis kibővítésével egyre több fiatal lány ismeri meg a kézilabdát. Tasnádi Zsolt, az egyesület alelnökeként pozitívan értékelte az évet, az FKSC megerősödése a taglétszám növekedésével is mérhető. Versenyszerűen 5 éves kortól 17 éves korig női korosztályos csapatokat működtetnek.

Az utánpótlás taglétszám 60-70 főre tehető, amely a felnőtt játékosok későbbi kineveléséhez biztosít alapot.

 

G. Z.

 


 

Kövessen minket a Facebookon is!