Sport 2016. december 27. 17:40

Kékek és fehérek csatáztak a kosárgálán

Képgaléria
Kékek és fehérek csatáztak a kosárgálán
Kortól függetlenül a kosárlabdáé volt a főszerep a KKC és a Félegyházi Térségi Sportiskola 26. Kosárlabda Gáláján december 27-én a Kész Aréna Városi Sportcsarnokban. A hagyományokhoz híven ezúttal is két pályán küzdöttek a csapatok, összesen 27 együttes nevezett a tornára. A félegyházi sportbarátok mellett Budapestről, Kiskunmajsáról, Tiszakécskéről és Szegedről érkeztek játékosok. A fehér és a kék pólósok csatája idén is nagy küzdelmet hozott.

Két pályán összesen 32-34 órát pattogott a labda, a csapatokat egyenlő erők mentén válogatták össze. Mindkét szín képviselői között akadtak kezdők, haladók és seniorok is – mondta el Szabó Csaba főszervező.

- A játék szeretete fontos alapelve a gálának, emellett jó testmozgási lehetőség az ünnepek után. Kortól függetlenül minden korosztály megtalálható a csapatok között.

 

A gála megvalósításában a Félegyházi Térségi Sportiskola növendékei, edzői, valamint a KKC öregfiúi, támogatói egyaránt segédkeztek.

 

 

G. Z.

 

Kövessen minket a Facebookon is!