Program 2017. január 26. 12:30

Esküvői kiállítás Félegyházán

Február 5-én, vasárnap rendezik meg idén az Esküvői Kiállítást Kiskunfélegyházán. A rendezvényen 9-től délután fél 6-ig várják a házasulni készülő párokat és minden érdeklődőt.


9 órától várják a kiállítók a látogatókat a Móra Ferenc Művelődési Központban. Lesz örömanya-, koszorúslány- és koszorúsfiú divatbemutató, esküvői tréning házasulandóknak, és számos kedvezmény is várja a kiállítás vendégeit. Folytatva a hagyományt, az idén házasodni kívánó és beiratkozott fiatalok között két görögországi szálláslehetőséget (Andromeda Travel) és további ajándékokat is kisorsolnak.

Idén nyolcadik alkalommal rendezik meg Kiskunfélegyházán az Esküvői Kiállítást a Művelődési Központban. Az ide látogatók a kiállítókon keresztül megismerhetik a sokszínű kínálatot, és a legújabb trendeket is. Mára a kiállítás komoly városi rendezvénnyé vált, színesedve színpadi műsorokkal, alkalmi- és menyasszonyi ruha divatbemutatókkal.


Program:

9.00 A kiállítás megnyitása - Csikósné Fehér Irén főszervező

9.30 Silver Step Táncstúdió bemutatója

14.30 Csányi József polgármester köszöntője

14.40 Alkalmi ruha divatbemutató – Mystic Day ruhák

15.10 Anikó Esküvői Ruhaszalon divatbemutatója

16.30 Sorsolás - két görögországi szálláslehetőségVideo: Esküvői KIállítás, Kiskunfélegyháza - 2016

 

Kövessen minket a Facebookon is!