Sport 2017. január 9. 10:45

Jól kezdte az évet az Astra

Kiütéses, 10-2-es győzelmet aratott Zalaegerszegen a Göcsej SK Sport 36 otthonában az Astra-Artifex Kiskunfélegyháza FC a női futsal NB I-es bajnokság 8. fordulójából elhalasztott találkozóján január 8-án. Gyorsan eldöntötte a három pont sorsát az Astra, a 2017-es esztendő első tétmérkőzésén Gál Tímea már a 4. percben bevette a hazai kaput, amit a félidő hajrájában újabb két gól követett (3-0). A Göcsej ezt követően ugyan szépített, de az Astra kíméletlenül kihasználta helyzeteit, amivel kiütötte ellenfelét (10-2). A győzelemnek köszönhetően a tabellán is feljebb zárkózott az együttes, 15 ponttal a negyedik helyen található.

Női Futsal NB I 8. fordulóból elhalasztott mérkőzés 01.08. (Zalaegerszeg)

Göcsej SK Sport 36 - Astra-Artifex Kiskunfélegyháza FC (0-3) 2-10

Gólszerzők: Orbán (2) ill. Gál (2), Balázs (3), Nagy (2), Halászi (2), Godvár (1)

1. Szekszárd 11 8 3 - 39 - 14 27

2. H.böszörm. 10 8 2 - 41 - 17 26

3. Tolna-Mözs 10 6 2 2 74 - 28 20

4. Astra 10 4 3 3 52 - 26 15

5. DVTK 11 5 - 6 51 - 63 15

6. Göcsej SK 10 4 1 5 43 - 34 13

7. Árkád ETO 10 4 1 5 37 - 56 13

8. Debrecen 11 1 1 9 25 - 83 4