Sport 2017. január 15. 10:25

Négy közé jutottak a Magyar Kupában

Hátrányból fordítva bejutott a női futsal Magyar Kupa négyes döntőjébe a címvédő Astra-Artifex Kiskunfélegyháza FC, amely január 14-én Miskolcon, a DVTK-Vénusz otthonában nyert 3-1-re. Az Astra fölénye ellenére a hazaiak szerezték meg a vezetést, de a második félidőben Nagy Anett két góljával megfordult az állás (2-1). Három kapufát is rúgott az Astra, de a találkozó csupán a hajrában dőlt el, Godvár Katalin kihasználta a DVTK kitámadását és értékesítette ziccerét (3-1). A játék képe alapján megérdemelten győzött az Astra, így megvédheti címét a Magyar Kupában.

 

Női Futsal Magyar Kupa 3. ford. 01.14.

DVTK-Vénusz - Astra-Artifex Kiskunfélegyháza FC (1-0) 1-3

 

Továbbjutott az Astra.

 

Kép: Archív

G. Z. 

 

Kövessen minket a Facebookon is!