Program 2017. február 16. 14:30

Zámbó Jimmy Emlékkoncert

Zámbó Jimmy Emlékkoncert
Március 3-án, pénteken 18 órakor rendezik meg Kiskunmajsán, a Konecsni György Kulturális Központban (6120 Kiskunmajsa Hősök tere 6.) a népszerű énekes, Zámbó Jimmy Emlékkoncertjét. Ez az első rendezvény, amelyet nem csak Csepelen tartanak. A Hatos Csatorna tévéfelvételt készít az előadásról. További információ kérhető a 06-30-651-6527-es telefonszámon.


Zámbó Imre, ismertebb nevén Zámbó Jimmy (Budapest, 1958. január 20. - Budapest 2001. január 2. ) kétszeres EMeRTon-díjas magyar énekes.

Minden idők egyik legsikeresebb magyar énekese, aki tulajdonképpen saját magát építette fel, saját módszereivel. Rajongói „király”-ként tisztelték, míg mások kevésbé rajongtak érte. Legnagyobb hatást a görög énekes, Demis Roussos gyakorolt rá, akinek stílusa érződik Jimmy dalain. 

Kövessen minket a Facebookon is!