Sport 2017. február 5. 14:10

Kikindán folytatódott a nemzetközi kézilabda kupa

Egy döntetlennel és egy vereséggel folytatta a három országon átívelő TRIPLEX Kupát a P&P Kiskunfélegyházi HTK NB II-es férfi felnőtt kézilabdacsapata. Február 4-én Kikindán rendezték meg a hatcsapatos torna soron következő fordulóját, a KHTK játékosai a Bajai KSE és a Makói KC ellen léptek pályára. A Baja ellen rosszul kezdtek a félegyháziak, a szünetig 11 gólos hátrányba kerültek. A javuló játék ellenére a második félidő során sem tudták teljesen lefaragni a különbséget (29-35). A második mérkőzésükön már jobban szerepeltek a félegyháziak, a Makói KC ellen néhány perccel a vége előtt hárommal is vezettek, de az előny ellenére pontosztozkodással zártak (28-28). A felkészülési kupa bajnoki táblázatát a kikindaiak vezetik százszázalékos mérleggel. A TRIPLEX Kupa utolsó fordulóját február 11-én Nagyszentmiklóson bonyolítják le.