Program 2014. június 3. 10:12

Pünkösdi Királyt választanak

Pünkösdi Királyt választanak
Június 8-án, a Pünkösdi Táncház keretében, megrendezik Félegyházán az 1. Pünkösdi Király választást. A jelentkezőknek 3 feladatban kell megmérettetni magukat: labdadobás, bothúzás és "kakasviadal".

A versenyt 5 bíróból álló csoport fogja végigkövetni. Az a legény, aki a legtöbb pontot gyűjti össze, az elkövetkező 1 évben a Pünkösdi Király cím tulajdonosa lesz. 18 és 24 év közötti legények jelentkezését várjuk június 7-ig Kátai Tibornál.

Jelentkezni lehet telefonon (0670/45-95-726) vagy a táncszínház facebook oldalán. A verseny június 8-án 17.00-kor kezdődik a Rocktárban. A Pünkösdi Király, a pünkösdi faállításkor lesz felavatva. Ekkor lesz átadva a korona és a jogar.

Minden kedves jelentkezőt sok szeretettel várnak!

Kövessen minket a Facebookon is!