Program 2014. június 3. 15:03

Pünkösdi búcsú Pálosszentkúton

Pünkösdi búcsú Pálosszentkúton
Idén is várják a fiatalokat június 6-7-én a Pünkösdi Ifjúsági Találkozóra, Petőfiszállás-Pálosszentkútra. A tavalyi találkozón 250-en vettek rész.

Hatházi Róbert ifjúsági referens főszervezésével, a Kalocsa-Kecskeméti Főegyházmegye ifjúsági közösségeinek és ifjúsággal foglalkozó lelkipásztorainak összefogásával, a Parázs Központot működtető SZÉK egyesület munkatársainak közreműködésével valósul meg a színes program, melyben gyalogos zarándoklat, tábortűz, tanúságtétel, beszélgetések, foci is szerepel. A szombati nap előadója Fábry Kornél atya lesz.

A délutáni műhelymunkák során a kapcsolatok témáját járjuk körül: Közösségen belüli és kívüli kapcsolatok építése. Mit kezdjek a nehéz helyzetekkel, nehéz emberekkel? Hogyan teremtsek és tartsak meg értékes kapcsolatokat? Bővebb információ és jelentkezési lap a Parázs honlapján található. Érdeklődésüket szeretettel várjuk! Az esemény főszervezője, Hatházi Róbert ifjúsági referens szívesen válaszol kérdéseikre a 30-20-75-973-as telefonszámon.

Program:

Június 7. szombat

18:00 bérmálási szentmise és bérmálás. Celebrálja: Dr. Bábel Balázs Kalocsa-kecskeméti érsek

20:00 szentmise gyertyás körmenettel

24:00 szentmise a megholtakért, majd keresztút és virrasztás

 

Június 8. vasárnap

8:00 szentmise

10:00 szentmise körmenettel, celebrálja Dr. Stella Leontin balassagyarmati főesperes

 

Június 9. hétfő

8:00 szentmise

10:00 szentmise körmenettel, celebrálja Acél Zsolt piarista atya

 

Fotó: Szabó Sándor

Kövessen minket a Facebookon is!