Sport 2017. február 12. 12:30

Gólzáporos győzelem a Nagykőrös ellen

Gólzáporos győzelem a Nagykőrös ellen
Február 11-én, szombaton ismét pályára lépett a KHTK együttese. A gyakorló mérkőzésre a Nagykőrösi Kinizsi FC volt az edzőpartner. A Pest megyei első osztályban játszó csapattal már évek óta jó a kapcsolat. A felkészülési időszakokban rendszeresen találkozik a két klub. Ezúttal is m​​​​​​indkét csapat felvállalta a bátor támadó játékot, amiből a félegyháziak jöttek ki jobban. 

Fotó: archív

Az első játékrészben két gólig jutott a félegyházi alakulat, amit szünet után még tovább tudtak növelni. A mérkőzés után Szabó István, a KHTK vezetője elégedetten nyugtázta a látottakat. Elmondta, hogy többet birtokolták a labdát, lendületes támadójátékot produkált a csapat, ami a gólok számában is megmutatkozott. A második félidőben a kettes csapatból jól mutatkoztak be a fiatal játékosok.


Felkészülési mérkőzés: Kecskemét, Műkertvárosi Sportcentrum

Kiskunfélegyházi HTK – Nagykőrösi Kinizsi FC 5 – 2 (2-0)

Góllövők: Medgyesi (2), Golovics, Szabó T., Makai


V. F. 

 

Kövessen minket a Facebookon is!