Sport 2017. február 12. 18:50

Szépen csillogó ezüstérem a megyei döntőben

Képgaléria
Szépen csillogó ezüstérem a megyei döntőben
Egy mérkőzés kivételével minden találkozóját megnyerte a jánoshalmi U15-ös fiú futsal megyei döntőben a Félegyházi Térségi Sportiskola korosztályos csapata. A fináléban a megye legjobb hat együttese mérkőzött meg február 12-én. Balog Huba tanítványai a bajaiaktól elszenvedett 1-0-ás vereséget követően az Izsák, a Kecskemét, a Kunszállás és a Kalocsa csapatát is megverték. Az aranyérmet a bajaiak szerezték meg, az ezüstérmes félegyháziak mögött harmadikként az izsákiak végeztek.

 

Futsal U15-ös fiú megyei döntő (Jánoshalma)

Eredmények:

Félegyházi Térségi Sportiskola - LUA Baja  0 - 1

Félegyházi Térségi Sportiskola - Izsák  2 - 1

Félegyházi Térségi Sportiskola - SCOREGOAL (Kecskemét)  7 - 1

Félegyházi Térségi Sportiskola - Kunszállás  3 - 1

Félegyházi Térségi Sportiskola - Kalocsa  6 - 2

 

Torna végeredménye:

I. hely: Lua Baja

II. Félegyházi Térségi Sportiskola

III. Izsák

 

Információ - kép: Balog Huba

G. Z. 

 

Kövessen minket a Facebookon is!