Sport 2017. február 21. 09:00

Serdülő lányok: hazai siker a békésiek ellen

Serdülő lányok: hazai siker a békésiek ellen
A Lány Regionális Serdülő Kosárlabda Bajnokság első fordulóját rendezték meg február 18-án, Kiskunfélegyházán a Constantinum Sportcentrumban.

Fotó: archív

Békési SZSK - Félegyházi TSI 33:65
(5:26, 7:7, 11:18, 10:14)


FTSI: Patyi Andrea 28, Szaszkó Szilvia 14, Biczók Panna 14, Zámbó Napsugár 5, Nemcsok Krisztina 2, Patyi Fanni 2, Borzai Zsófia -, Borzai Zsuzsanna -, Könyves Teréz -, Szondi Inez -, Csáki Boglárka -, Szívós Flóra -, Vízhányó Zsófia -.
 

Félegyházi TSI - Kecskemét KA 30:76
( 11-17, 3-24, 6-17, 10-18 )


FTSI: Patyi Andrea 10, Szaszkó Szilvia 5, Nemcsok Krisztina 4, Patyi Fanni 4, Biczók Panna 2, Könyves Teréz 2, Vízhányó Zsófia 2, Zámbó Napsugár 1, Borzai Zsuzsanna -, Csáki Boglárka -, Szívós Flóra-, Szondi Inez -.

Az első mérkőzésünk 3 hónap után nagyon szép sikert hozott minden játékosunk számára. Egy gyengébb ellenfél ellen mindenkinek lehetőséget biztosítva, a játékra szépen tartottuk a korán szerzett előnyt, habár egyik játékosunk, Patyi Andrea fájdalmas bokasérülés mellett vállalta a játékot. Gratulálok minden játékosomnak megérdemelt győzelem volt.

A második mérkőzésünk inkább ketrecharcra hasonlított, még két játékosunk megsérült, inkább a fizikai és magasságbeli főlény dominált, egy picit durva játékkal vegyítve, mint a kosárlabda igazi szépségét adó technikás játék. Az ellenfél jobb volt, gratulálunk neki, de sem magasságban, sem pedig durvaságban nem tudtuk tartani a lépést. Jó lett volna a második negyedet is 10 ponton belül zárni, akkor igazán elégedettek lehetnénk az eredménnyel.
 
Simon Zoltán
     edző

 

Kövessen minket a Facebookon is!