Sport 2017. február 24. 09:30

Floorball tornát szerveztek általános iskolásoknak

Képgaléria
Floorball tornát szerveztek általános iskolásoknak
Első alkalommal rendeztek általános iskolás korú tanulók részére városi floorball versenyt február 22-én a Móra Ferenc Gimnázium tornatermében. A floorball a jégkoronghoz hasonló skandináv eredetű labdajáték, ami tornateremben játszható. A torna ötletgazdája és megvalósítója, Nagy Ferenc mellett Abonyi Péter segédkezett a szervezésben. A versenyen négy általános iskola csapata vett részt, az ütőket a gimnázium biztosította. Színvonalas, sportszerű, izgalmas mérkőzéseket játszottak a tanulók, az első helyen a Platán Utcai Általános Iskola diákjai végeztek. Az érmeket és a győztes járó kupát Abonyi Péter adta át, a mérkőzéseket Nagy Ferenc vezette. A csapattagok energiapótlásként egy-egy szelet csokit kaptak a szervezőktől.

 

Eredmények :

Móra-Batthyány 1-1 /2-0/

Platán -Dózsa 4-1

Batthyány-Dózsa 2-1

Platán-Móra 4-3

Batthyány-Platán 1-1 /1-0/

Dózsa-Móra 1-6

 

Végeredmény:

1. Platán Utcai Ált . Isk.

2. Batthyány L. Ált. Isk

3. Móra F  Gimnázium

4. Dózsa Gy. Ált. Isk

 

Információ: Abonyi Péter

G. Z.

 

Kövessen minket a Facebookon is!