Sport 2017. február 27. 11:00

A legkisebbek is pályára léptek

Képgaléria
A legkisebbek is pályára léptek
Félegyházi győzelem született az U7-es korcsoportú csapatoknak kiírt V. Csikós József "Csiki" Emléktornán február 25-én a Mezőgazdasági Szakiskola tornatermében. A legkisebbek között a Félegyházi Térségi Sportiskola "A" és "B" együttese mellett a Csongrád TSE, a Kerekegyházi SE, a Kiskunmajsa FC és a Kunszállás SE fiataljai csaptak össze. A félegyházi együtteseket Sieber Rita és Polgár Szabolcs vezette. Az első helyett a Félegyházi Térségi Sportiskola "Messi" csapata szerezte meg, a Félegyházi Térségi Sportiskola "Ronaldo" csapata harmadikként végzett.

 

2017.02.25. V. Csikós József ,,Csiki" Emléktorna U7

FTSI "MESSI" csapata I. hely

FTSI "RONALDO" csapata III. hely.

 

G. Z. 

Kövessen minket a Facebookon is!