Sport 2017. február 26. 17:00

„Spílerek” nyerték a farsangi kupát

Félegyházi Pékség Farsangi Kupával zárult a félegyházi teremlabdarúgó szezon, a február 25-i tornán 12 amatőr csapat vett részt. A Kossuth Lajos Szakiskola tornatermében változatos találkozókat vívtak a felek, a bronzmérkőzést 6-2-re a B.Oldal nyerte a Bullst legyőzve. A döntőben a „Spílerek” és a „Zsiványok” csaptak össze, kétgólos hátrányból fordítva végül a „Spílerek” győztek 4-2-re. Patyi Zoltán szervező a korábbi teremtornákhoz hasonlóan az egyéni díjakat is kiosztotta. A legjobb kapus Koczó Ferenc lett, a gólkirályi címet Bárdos Bence szerezte meg, a legjobb játékosnak Takács Vilmost választották.

A teremlabdarúgó-szezon Patyi Zoltán szervező szerint kiválóan sikerült, színvonalas, izgalmas találkozókat hozott. A tél folyamán 4 teremtornát rendeztek Kiskunfélegyházán, amit a tervek szerint a következő szezonban is lebonyolítanak.

- Sok csapat vett részt a tornákon, és úgy gondolom, hogy igény mutatkozik a teremfoci iránt. Az amatőrök mellett a nagypályás labdarúgó bajnokságban játszók is pályára léptek, ami a téli felkészülésüket szolgálta.