Sport 2017. március 12. 10:00

Két perc alatt eldőlt a mérkőzés

Megőrizte tavaszi hibátlan mérlegét a megyei II. osztályú labdarúgó bajnokságban a Kiskunfélegyházi HTK II. A vendégként pályára lépő Jakabszállás KSE az első félidő hajrájáig bírta a rohamokat, ekkor előbb egy 11-es után, majd pedig egy akciógóllal a szünetig kétgólos hátrányba került. A fordulás után sem változott a játék képe, a KHTK II. fölényben futballozott, a vendégek ellenakciói nem bizonyultak hatékonynak. Borsi Sándor mesterhármasával a KHTK II. magabiztosan nyert 4-0-ra.

Az őszi 3-0-ás győzelem és a pillanatnyi forma alapján hazai győzelemben reménykedtek a Kiskunfélegyházi HTK II. szurkolói a Jakabszállás KSE ellen március 11-én. A KHTK II. tavasszal még nem veszített pontot, ennek ellenére sokáig nem tudott a kapuba találni. A gólcsendet Borsi Sándor törte meg a 44. percben büntetőből, majd a 45. minutumban Páli László értékesítette helyzetét. (2-0)

A második félidőben megnyugtató előny birtokában nem kockáztatott a KHTK II., a sok hiba ellenére mezőnyfölényben futballozott. A helyzeteket Borsi Sándor váltotta gólokra, a vendégek legnagyobb lehetősége a felső lécen csattant. A játék képe alapján a KHTK II. egyoldalú mérkőzést nyert meg magabiztosan, 4-0-ra.

Nádasdi Péter (vezetőedző, Kiskunfélegyházi HTK II.):

- Nehezen indult a mérkőzés, az első félidőben döcögött a szekér, de az utolsó percekben belőttünk egy 11-est, majd szép akciógólt szereztünk. Megnyugtató előnnyel mehettünk a szünetre, két perc leforgása alatt eldöntöttük a találkozót. Borsi Sándor mesterhármast szerzett, őt mindenképpen kiemelném, a győzelmi sorozatunkat szeretnénk tovább nyújtani.

Bács-Kiskun Megyei II. Észak 18. ford. 03. 11.

Kiskunfélegyházi HTK II. - Jakabszállás KSE 4-0 (2-0)

Gólszerzők: Borsi Sándor 44. p. (11-esből), Páli László 45. p., Borsi Sándor 54. p., Borsi Sándor 79. p.,