Sport 2017. március 25. 18:25

Pár perces rövidzárlat okozta a KHTK vesztét

Nem sikerült a bravúr, 4-0-ás vereséget szenvedett a Duna Aszfalt TVSE otthonában a Kiskunfélegyházi HTK a megyei I. osztályú labdarúgó bajnokságban. A tiszakécskeiek a találkozót megelőzően csupán a KHTK ellen veszítettek pontot a bajnokságban. Az őszi 0-0-as végeredmény sokáig úgy tűnt, hogy megismétlődhet, de a 61. percben a kécskeiek megtörték a gólcsendet és 8 perc leforgása alatt háromszor is bevették a félegyházi kaput (3-0). A KHTK a mérkőzés során csupán helyzetekig jutott, de szabályos gólt nem szerzett. A végeredményt Csáki Róbert állította be a 80. percben (4-0). A bajnoki címért tovább folytatódik a versenyfutás a Duna Aszfalt TVSE és a Kecskeméti LC között, a KHTK reálisan nézve a harmadik helyet szerezheti meg a szezon végén.

Bács-Kiskun Megyei I. 20. ford. 03. 25.

Duna Aszfalt TVSE – Kiskunfélegyházi HTK (0-0) 4-0

Gólszerzők: Kalmár Ferenc 61. p., Szabó Dávid 63. p., Kalmár Ferenc 69. p., Csáki Róbert 80. p.,