Helyi hírek 2017. április 7. 13:30

A családi értékekről tartott konferenciát a nagycsaládosok egyesülete - videóval

Képgaléria
Negyedik alkalommal rendezett minikonferenciát a Nagycsaládosok Kiskunfélegyházi Egyesülete április 4-én a könyvtárban „Családi értékek a XXI. században” címmel. A terhességhez, gyerekneveléshez, az egészségmegőrzéshez kapcsolódó kérdésköröket egészségügyi dolgozók, anyukák, apukák, és a gyerekgondozást tanuló fiatalok beszélték meg jeles előadókkal.

Tarnóczki Sándorné, az egyesület vezetője fontosnak tartja, hogy a nagycsaládosok rendszeresen megszervezzék a minikonferenciát, ami egyben akkreditált képzés is a szakembereknek.

A mostani alkalmon többek között szó esett a csecsemőkori fejlődésmenet rizikófaktorairól, a várandósság előtti optimális táplálkozásról, a hormonokról, nőiességről és egészségről éppúgy, mint arról, hogy a méhen belüli tapasztalatok miként hatnak a magzat fejlődésére.

s. r.

 

Kövessen minket a Facebookon is!