Sport 2017. április 8. 19:15

Kétgólos előnyről veszített az Astra

Ellentétes félidőket követően 9-3-ra alulmaradt a Hajdúböszörményi TE otthonában az Astra-Artifex Kiskunfélegyháza FC a női futsal NB felsőházi rájátszásának 5. fordulójában. Az Astra Nagy Anett, Gál Tímea és Görög Zsófia góljaival a szünetben még 3-1-re vezetett, de a második játékrészben nem tudta megtartani előnyét. A hajdúböszörményiek a fordulást követően három percen belül kiegyenlítettek, majd a 26. percben a vezetést is átvették (4-3). Ezt követőn már csak hazai gólok születtek, az Astra nem tudta megfordítani az eredményt. A hajdúböszörményiek értékes győzelmet arattak és négy mérkőzéssel a rájátszás befejezése előtt a Szekszárd FC-vel holtversenyben 16 ponttal a bajnokság élén állnak. Az Astra 9 ponttal maradt a harmadik pozícióban.

Női futsal NB I Felső-ház 5. ford. 04. 08.

Hajdúböszörményi TE – Astra-Artifex Kiskunfélegyháza FC 9-3 (1-3)

Gólszerzők: Tell Zsófia 3. p., 23. p., Pádár Anita 21. p., Kota Gabriella 26. p., Godvár Katalin 26. p. (öngól), Benkő Mónika 30. p., 37. p., 39. p., Mogyorósi Zsuzsanna 39. p., ill. Nagy Anett 10. p., Gál Tímea 13. p., Görög Zsófia 16. p.,