• Kezdőlap
  • Hírek
  • Sport
  • Bronzérmet szereztek a félegyházi lányok az atlétikai diákolimpia országos döntőjében
Sport 2014. június 11. 12:28

Bronzérmet szereztek a félegyházi lányok az atlétikai diákolimpia országos döntőjében

Bronzérmet szereztek a félegyházi lányok az atlétikai diákolimpia országos döntőjében
A II. korcsoportos lányok Országos Atlétikai Diákolimpia döntőjét tartották meg május 28-án, a budapesti Puskás Ferenc Stadionban. Az ország legjobb 23 csapata 60m-en, távolugrásban, kislabda hajításban és 4x100m váltófutásban mérte össze tudását. Bács-Kiskun megyét a kiskunfélegyházi József Attila Általános Iskola csapata képviselte. A lányok hatalmas bravúrt bemutatva az előkelő 3. helyen végeztek.

A csapat tagjai:

Keresztes Regina

Horváth Anna

Tóth Enikő

Síber Szófia

Síber Glória

Bacsák Eszter

 

Felkészítő testnevelő: Rekedt Zoltán

Kövessen minket a Facebookon is!