Sport 2014. június 12. 15:06

Elismerés a legjobbaknak

Elismerés a legjobbaknak
Mint minden évben, a bajnoki szezont lezárását követően ezúttal is megválasztották a női futsal NBI legjobbjait. A díjazottakról a csapatok trénerei döntöttek. A legjobb mezőnyjátékos és a legjobb kapus az Astra Kiskunfélegyházi Bulls tagjai közül került ki nem érdemtelenül, hiszen az együttes mind a bajnokságot, mind pedig a Magyar Kupát megnyerte.

A legjobb kapus a szezon során hatalmas bravúrokat bemutató Vincze Anikó lett, Szabó Boglárka pedig a mezőnyjátékosok között végzett az első helyen.

 

Bogi az első női futsalos, aki második alkalommal nyerte el a díjat. Emellett gólkirálynő is lett 77 találattal.

 

Az edzők között ezúttal némi meglepetésre a Dunakeszi Kinizsit irányító Biczi Gábor zsebelte be az elismerést.

 

G. Z.

Kövessen minket a Facebookon is!