Program 2017. május 25. 07:30

Méz és Meggyfesztivál Szankon

Június 23-án és 24-én rendezik meg Szankon, a Bányászparkban az immár hagyománnyá vált Méz- és Meggyfesztivált. Az esemény csúcspontja az esti Meggykirálynő megválasztása. A két nap műsorvezetői, Király Tamás, Mára Krisztián és Pordán Petra garantáltan jó hangulatot teremtenek a kétnapos fesztiválon. Közreműködnek többek között: Szikora Róbert és az R-GO gidák, Kasza Tibi, Kis Grofo, DJ Lennard, Aradszky László, Sipos F. Tamás, Vastag Csaba, DJ Náksi. További információ a www.mezesmeggy.hu oldalon található.

A Meggykirálynő-jelölteket regionális szinten választják ki. A lányok ezt követően felkészítő táborban vesznek részt. A döntőben először utcai viseletben, majd bikiniben, végül koktélruhában mutatkoznak meg a színpadon. Ezt követően a zsűri kezébe kerül a döntés, mjad kihirdetik az idei győztest.

Video: archív - Méz- és Meggyfesztivál, Meggykirálynő választás - 2014

 

Kövessen minket a Facebookon is!