Sport 2014. június 15. 15:29

A juniorok nyerték a "Kiskunfélegyházi Kézilabdások Kupáját"

Képgaléria
A juniorok nyerték a "Kiskunfélegyházi Kézilabdások Kupáját"
Első alkalommal rendezték meg a városi sportcsarnokban június 15-én a "Kiskunfélegyházi Kézilabdások Kupáját". A kupa keretében a jelenlegi serdülő és junior csapatok, valamint az öregfiúk mérték össze tudásukat. A mérkőzéseket követően a gyermek és serdülő csapatok arany és ezüst, valamint Erima érmet vehettek át a bajnokságban nyújtott teljesítményükért.

Eredmények:

Serdülő- Senior (10:12) 18:21

Senior- Junior (2:12) 9:20

Serdülő- Junior (8:19) 19:31

 

A kupát követően a megyei szövetség részéről Járdi Ádám adta át a junior és gyermek korosztály versenyzőinek az érmeket. A serdülők megyei aranyat, a gyermekek megyei ezüstöt, valamint Erima érmeket kapnak!

 

Fotók: Isán András

 

G. Z. 

Kövessen minket a Facebookon is!