Sport 2017. május 29. 09:00

Kétgólos hátrányból fordítottak

Gólokban gazdag mérkőzésen 4-3-ra nyert Nyárlőrincen a Kiskunfélegyházi HTK II. a megyei II. osztályú labdarúgó bajnokság utolsó előtti, 29. fordulójában május 28-án. A nyárlőrinciek már két góllal is vezettek, az első félidő hajrájában és a szünetet követően találtak be (2-0). A félegyháziak azonban nem adták fel, sőt Ábel Zsolt és Fricska Miklós révén a 68. percre kiegyenlítettek, majd Farkas Péter góljával a 77. percben a vezetést is átvették (2-3). Két perccel később a hazaiak Bali Gábor találatával 3-3-ra alakították az állást, de az utolsó előtti minutumban Lénárt Máté ismét vezetéshez jutatta a félegyháziakat, gólja 3 pontot ért a KHTK második számú csapatának.

A KHTK II. az utolsó fordulóban, június 3-án, szombaton 17 órakor a Kerekegyházi SE-t fogadja, győzelem esetén negyedik helyen fejezheti be a bajnokságot. Az utolsó előtti körben az is eldőlt, hogy a megyei II. osztály északi csoportjának bajnoki címét ismét a Városföldi SE szerezte meg, behozhatatlan 4 pontos előnnyel vezet a Kecskeméti LC KTE SI előtt.

Bács-Kiskun Megyei II. Észak 29. ford. 05. 28.

Nyárlőrinci LSC – Kiskunfélegyházi HTK II. 3-4 (1-0)

Gólszerzők: Németh Norbert 45. p., Bera András 52. p., Bali Gábor 79. p., ill. Ábel Zsolt 66. p., Fricska Miklós 68. p., Farkas Péter 77. p., Lénárt Máté 89. p.,