Program 2017. június 2. 13:30

A tökéletes trükk

A tökéletes trükk
Két fiatal varázsló története elevenedik meg Christopher Nolan 2006-ban készült angol-amerikai thrillerében. A Filmklub június 15-i, csütörtöki vetítésén olyan sztárokat láthatunk a vásznon, mint Hugh Jackman, Michael Caine, Scarlett Johansson vagy épp David Bowie. Az előadás, mint mindig, ingyenes.

A bűvészek a múlt századforduló Londonjának legnagyobb sztárjai. Két fiatal varázsló van feljövőben. A feltűnő és kifinomult Robert Angier a közönség kedvence. A kissé bárdolatlan, egyszerű Alfred Borden viszont igazi géniusz, de hiányzik belőle az a képesség, hogy lebilincselje nézőközönségét. Eleinte barátsággal és tisztelettel viseltetnek egymás iránt, de mikor a nagy mutatványuk rosszul sül el, egy életre ellenséggé válnak. Ettől kezdve legfőbb vágyuk, hogy legyőzzék a másikat. Minden trükk és minden fellépés egyre fokozza a gyilkos versenyt közöttük. (port.hu)


 

Kövessen minket a Facebookon is!