Program 2017. június 16. 15:00

II. Tréfás Békás Forgatag

II. Tréfás Békás Forgatag
Második alkalommal rendezi meg a Tréfás Békás Forgatagot Balla László alpolgármester, a választókerület önkormányzati képviselője. Az egész napos rendezvény június 17-én, szombaton, a Bajcsy iskola udvarán, a Szent Imre herceg utca 1-3. szám alatt lesz. 14 és 18 óra között főzőverseny is lesz, amelyre jelentkezni Illés Gyulánál lehet, a 06-70-549-0519-es telefonszámon. A tombola fődíja egy gyermek kerékpár.

Fellépnek többek között a város óvodás és iskolás csoportjai, a Félegyházi Népdalkör, a Félegyházi Citerazenekar és Énekkar, az Art Kingdom Tánccsoport, Varga Katica énekes. Lesz élménypark, pónifogat, arcfestés, csillámtetoválás, Horváth Richárd divatbemutatója valamint a birkózók és az ökölvívók is műsorrral szolgálnak a közönségnek. 19.30-kor a Betli Duó ad koncertet. A rendezvény ideje alatt büfé üzemel, a színpadi programok ingyenesen megtekinthetők.


 

Kövessen minket a Facebookon is!