Program 2017. június 3. 08:15

III. Tojás Fesztivál Kecskeméten

III. Tojás Fesztivál Kecskeméten
Június 9-e és 11-e között rendezik meg a Tojásfesztivált Kecskemét főterén.

A Tojásfesztivál az ország legnagyobb tojáshoz kötődő exkluzív gasztronómiai eseménye, amelyet gourmet-fesztiválként kívánnak a szervezők megvalósítani. Programkínálat tekintetében kiemelten előnyben részesítik a térségi kultúraművelőket, termelőket, kézműveseket, gasztronómiai szolgáltatókat, hagyományőrző csoportokat.

A szervezők a tojásfogyasztás népszerűsítése érdekében főzőbemutatókat, lakossági főzőversenyt, kvízeket, és Tojás Művészeti Kiállítást is szerveznek, valamint megjelenési lehetőséget biztosítanak tojásdíszítőknek, tojás ágazati vállalatoknak. Kézműves és tojásfestő foglalkozásokat is tartanak gyermekeknek és felnőtteknek egyaránt.

Mindhárom napon folyamatos programokkal, családi játékokkal, szalmajátszótérrel, könnyűzenei koncertekkel, tojásdíszítő mesterekkel, érdekességekkel, és ínyenc tojásételek sokaságával találkozhatnak az érdeklődők.

A programokról bővebben itt olvashat: http://tojasfeszt.hu

 

Kövessen minket a Facebookon is!