Sport 2017. június 11. 11:00

A fülledt, meleg időjárás a fogásokra is kihatott - videóval

Képgaléria
A hagyományokhoz híven nyár elején rendezték meg a kétszer 4 órás páros versenyt a Balog Tanya Horgásztó és Pihenő Parkban június 10-én. Ezúttal 16 csapat mérte össze horgásztudását. Kiegyenlített versenyre lehetett számítani, a szabályok szerint a páros egyik tagja úszós készséggel, a másik fenekezővel, feeder-rel horgászhatott. A nagy levegőnyomás, a fülledt időjárás nehezítette a horgászatot, a halak nagyrészt vízközben, nehezen fogható helyen mozogtak. A legeredményesebb párosokat és a legnagyobb hal kifogóját ezúttal is díjazták.

 

Eredmények:

1. Törköly Csaba - Makai Zsolt (34,65 kg.)

2. Deák Miklós - Hulik István (31,16 kg.)

3. Seéberger György - Csényi Zsolt (29,3 kg.)

 

Legnagyobb hal: Csákvári Róbert (3,4 kg.)

 

Összfogás: 288,4 kg.

G. Z. 

 

Kövessen minket a Facebookon is!