Egészségügy 2017. június 14. 18:56

Rangos kitüntetést kaptak a félegyházi védőnők

Képgaléria
Rangos kitüntetést kaptak a félegyházi védőnők
A Magyar Védőnők Egyesülete 2011 óta minden évben meghirdeti a Év Védőnője jelölést, amelynek átadására június 13-án, a Védőnők Napján került sor. Az idei évben a védőnői közösség kategóriában a Kiskunfélegyházi Védőnői Szolgálat védőnő kollektívája kapta a díjat, amely az oklevél mellett egy Faludi Gabriella ékszertervező iparművész által készített üvegmedált tartalmaz. A díj odaítélésével azokat a védőnőket ismerik el, akik munkáját a családok, munkáltatók, szakfelügyelet egyaránt megbecsülik.

Név szerint az elismerésben részesült félegyházi védőnők:

Huczka Anita, Endre Csilla, László Kinga, Mihály Imréné, Nagy Erika, Nagyné Erdélyi Sarolta, Rigó Renáta, Surányiné Pap-Ferenc Izolda, dr. Szendreiné Lőrincz Angéla, Szolnoki Irén, Tarjányi Gabriella, Tarnóczki Sándorné, Tóth Mónika, Tóthné Bajáki Rozália, Uljanics-Tóth Tímea, Vidács Tímea.

Kiskunfélegyháza Város Önkormányzata részéről Balla László alpolgármester és Dongó József képviselő vett részt a védőnők ünnepén Budapesten, a SOTE Nagyvárad téri épületében.

A félegyházi védőnők ezúton fejezik ki köszönetüket mindazoknak, akik a jelöléseikkel hozzájárultak a díj elnyeréséhez.

 

Kövessen minket a Facebookon is!