Program 2017. június 21. 17:30

Falunapot rendeznek Bugacon

Falunapot rendeznek Bugacon
Színes, ingyenes programokkal várják a bugaciakat és a környéken élőket a település falunapjára, június 24-én, szombaton a művelődési ház melletti területeken. A délelőtt folyamán főzőversenyre, strandfocira, sakkversenyre, tájjellegű ételek bemutatójára és bábelőadásra is sor kerül.

A művelődési házban készítik el a Falu tortáját, amely magán viseli a Kurultáj ismertető jegyeit. Az iskola felső tagozatosai aerobik- és zumba bemutatóval kedveskednek a közönségnek, de láthatják a Bugac - Kiskunfélegyháza Judo- és Jiu Jitsu klub műsorát is. Délután a falu tortájának ünnepélyes átadása után bemutatkozik a Nevelt Ebek kecskeméti kutyasuli, az Irígy Hónalmirigy négy fős csapata is ad koncertet, majd motoros show következik, Gergely Sándorral. 20 órától a soltszentimrei Csonka Színkör adja elő a Légy Ot(t)hello című bohózatot, 22 órától pedig utcabál veszi kezdetét.  

 

Kövessen minket a Facebookon is!