Program 2017. június 23. 15:30

Fogathajtó verseny Pálmonostorán

Képgaléria
Fogathajtó verseny Pálmonostorán
A pálmonostori fogathajtó verseny ma már több, mint amatőr hajtók megméretése. Olyan közösségi eseménnyé nőtte ki magát, amihez ragaszkodnak a helybeliek. Ebből az alkalomból rendez fogathajtó versenyt a Pálmonostori Lovas Egyesület július 1-jén, szombaton a település lovas pályáján, a volt vásártéren.

A 19. alkalommal meghirdetett találkozó napján, csakúgy, mint eddig főzőversenyre invitálják a résztvevőket, amelyre június 30-áig lehet nevezni. 10 órakor kezdődik az akadályhajtás, majd délben ebéd várja a vendégeket. Lesz jelmezverseny lovaknak valamint gyalogos hajtó és segédhajtó verseny. A 2. akadályhajtás 14 órakor kezdődik. Az eredményhirdetés után 20 órától Boszi találkozó és Puszta Bál veszi kezdetét. 

Fotó: archív - Pálmonostori Lovas Egyesület
 

Kövessen minket a Facebookon is!