Helyi hírek 2017. június 30. 07:30

Újabb öt évig Csernus Krisztina vezeti az óvodát - videóval

Szenvedélyes vitáktól sem volt mentes a nyári közigazgatási szünetet megelőző utolsó képviselő-testületi ülés Félegyházán. A városatyák összesen 21 napirendi pontot tárgyaltak meg, közöttük határoztak a sportorvosi ellátás bővítéséről, a pályázatból megvalósítandó elektromos töltőállomásokról, továbbá az önkormányzat Helyi Esélyegyenlőségi Programjának felülvizsgálatáról.

Kiskunfélegyháza képviselő-testülete Csernus Krisztinát bízta meg a Kiskunfélegyházi Napköziotthonos Óvoda magasabb vezetői beosztásának ellátásával, öt nevelési évre, 2017. augusztus 1-jétől 2022. július 31-éig. A bizottsági ülésekhez hasonlóan itt is felmerült többek között a Vasas pályára „beköltözött” hajléktalanok ügye, a gyűjtőkémények ellenőrzése kapcsán kialakult helyzet, és megfogalmazódott a kutyafuttatók kijelölésének és megvalósításának igénye is.

Részletek a képviselő-testületi ülésről készült felvételen.

Kiskunfélegyháza város képviselő-testülete legközelebbi rendes ülését augusztus 31-én tartja meg.
 

Kövessen minket a Facebookon is!