Sport 2017. augusztus 5. 19:50

Győzelem a Magyar Kupában

Továbbjutott a Magyar Kupa első fordulójából a Kiskunfélegyházi HTK megyei I. osztályú labdarúgó csapata, amely augusztus 5-én a megyei II. osztály északi csoportját erősítő kecskeméti Hírős-Ép SC otthonában nyert 6-2-re. A magasabb ligában szereplő félegyháziak már a 4. percben előnybe kerültek Pozsár Dániel révén, majd 1-1-et követően a KHTK játékos-edzője Koncz Zsolt is betalált (2-1). A második félidőben Medgyesi László percei következtek, helyzeteit értékesítve négyszer is bevette a kecskeméti kaput, fölényessé téve a félegyháziak győzelmét (6-2). A bajnoki nyitányt jó hangulatban várhatja a KHTK, az első fordulóban augusztus 12-én, szombaton 17 órától a Jánoshalmát fogadja.

Magyar Kupa 1. ford. 08. 05. Kecskeméti Műkertvárosi Sportcentrum

SC Hírös-ÉP – Kiskunfélegyházi HTK (1-2) 2-6

Gólszerzők: Gyebnár János 15. p., 74. p., ill. Pozsár Dániel 4. p., Koncz Zsolt 37. p., Medgyesi László 52. p., 75. p., 83. p., 89. p.,