Sport 2017. augusztus 14. 09:00

Gólzuhatag és pontosztozkodás

Gólokban gazdag mérkőzéssel kezdte a megyei III. osztályú bajnokságot a Kiskunfélegyházi Vasutas SK. A fiatal játékosokkal megerősített együttes a Bugac KSE-vel játszott 4-4-es döntetlent hazai pályán, augusztus 13-án. A fordulatos találkozón már a 2. percben előnybe kerültek a félegyháziak, bő félórát követően 3-1-re vezettek. Ezt követően a vendégek nagy erőket mozgósítottak a pontszerzésért, előbb kiegyenlítettek (3-3), majd a vezetést is átvették a 60. percben (3-4). A félegyházi válasz sem késett túl sokat, a 63. percben Kele Martin egalizált. A 4-4-es döntetlen mindkét csapatnak 1-1 pontot eredményezett a bajnoki nyitányon.

Bács-Kiskun Megyei III. Észak 1. ford., 08. 13.

Kiskunfélegyházi Vasutas SK - Bugac KSE 4-4 (3-2)

Gólszerzők: Makai Zoltán 2. p., Szász Péter 27. p., Fekete Dániel 29. p., Kele Martin 63. p., ill. Szabó Árpád 19. p., 60. p., Farkas Ferenc 33. p., 47. p.,