Sport 2017. augusztus 20. 16:00

Döntetlen Kiskőrösön

Kétszer is vezetett, de nem tudott nyerni Kiskőrösön a Kiskunfélegyházi HTK a megyei I. osztályú labdarúgó bajnokság 2. fordulójában augusztus 19-én. Mindkét csapat vereséggel kezdte a 2017/18-as idényt, sokáig úgy tűnt, hogy a KHTK győzelmet ünnepelhet. Csurka Ádám már az 5. percben bevette a kiskőrösi kaput, amire a hazaiak az 57. percben válaszoltak. 1-1-et követően ismét a félegyháziak kerültek előnybe Pozsár Dániel révén, de mindössze néhány percig álltak nyerésre, a 69. minutumban Bányai Máté góljával újfent egyenlítettek a kiskőrösiek. A 2-2-es döntetlen mindkét együttesnek 1-1 pontot eredményezett.

Bács-Kiskun Megyei I. 2. ford. 08. 19.

Kiskőrös LC – Kiskunfélegyházi HTK 2-2 (0-1)

Gólszerzők: Molnár Tamás 57. p., Bányai Máté 69. p., ill. Csurka Ádám 5. p., Pozsár Dániel 61. p.,