Sport 2017. augusztus 20. 16:30

Kiütés a második félidőben

Két nyeretlen csapat találkozott augusztus 19-én a megyei II. osztályú labdarúgó bajnokság 2. fordulójában. A Kiskunfélegyházi HTK II. első alkalommal játszott hazai pályán, a vendég Lakiteleki TE a pontszerzés reményében érkezett Félegyházára. Az első félidő nem hozott gólt, azonban a csereként pályára lépő Páli László közvetlenül a szünetet követően vezetéshez jutatta a félegyháziakat (1-0). Az előny lendületet adott a KHTK II-nek, Fricska Miklós előbb kettőre, majd egy lakiteleki kiállítást követően háromra növelte a különbséget (3-0). A hajrában az ugyancsak csereként pályára lépő Valkovics Gábor percei következtek, a 84. és a 87. minutumban is bevette a lakiteleki kaput (5-0).

Bács-Kiskun Megyei II. Észak 2. ford. 08. 19.

Kiskunfélegyházi HTK II. – Lakiteleki TE 5-0 (0-0)

Gólszerzők: Páli László 47. p., Fricska Miklós 49. p., 63. p., Valkovics Gábor 84. p., 87. p.,

Piros lap: Steklács János 60. p., (Lakiteleki TE)