Sport 2017. szeptember 2. 08:30

Magabiztos győzelem

Előrehozott mérkőzésen fölényesen, 4-1-re nyert a Kiskunfélegyházi HTK II. a Duna-Aszfalt TVSE II. ellen a megyei II. osztályú labdarúgó bajnokság 4. fordulójában, szeptember elsején. Rögtön a találkozó elején előnybe került a KHTK II. és helyzeteit kihasználva ilyen arányban is megérdemelten győzött.

Két 4 pontos csapat mérte össze tudását szeptember elsején, mindkét együttes játékosai a felzárkózás reményében futottak ki a pályára.

A találkozót jobban kezdte a KHTK II., Páli László már a 9. percben betalált, majd a 23. minutumban Kadosa Zsolt révén kettőre nőtt a különbség. (2-0)

Ezt követően a vendégek viszonylag gyorsan szépítettek, de a játék képe alapján nem forgott veszélyben a félegyháziak győzelme. Ezt bebiztosítva a második félidő elején Tóth Kornél higgadtan értékesítette a KHTK II. javára megítélt büntetőt, a 61. percben pedig Fricska Miklós lövése kötött ki a felső sarokban. (4-1)

A mezőnyben fölényben futballoztak a KHTK II. játékosai, a hajrában több helyzetet kialakítottak, biztosan tartották itthon a 3 pontot.

Nádasdi Péter (vezetőedző, Kiskunfélegyházi HTK II.)

Készültünk a győzelemre, Keresztesi Zoltán 40. születésnapja alkalmából mindenképpen nyerni akartunk. A felzárkózás szempontjából fontos 3 pontot szereztünk. Szervezetten, jól játszva nem hagytunk esélyt a vendégeknek.

Bács-Kiskun Megyei II. Észak 4. ford. 09. 01.

Kiskunfélegyházi HTK II. – Duna-Aszfalt TVSE II. 4-1 (2-1)

Gólszerzők: Páli László 9. p., Kadosa Zsolt 23. p., Tóth Kornél 47. p. (11-esből), Fricska Miklós 61. p., ill. Káli Tibor 31. p.,