Sport 2017. szeptember 2. 19:10

Nyolc gólt lőtt a KHTK

Nem hagyott esélyt a hazai pályán játszó Harta SE-nek a Kiskunfélegyházi HTK szeptember 2-án, a megyei I. osztályú labdarúgó bajnokság 4. fordulójában. Csurka Ádám már a 8. percben előnyhöz juttatta a félegyháziakat, ezt követően Koncz Zsolt és Medgyesi László is bevette a hartai kaput (3-0). A szünetben 3-0-ás KHTK vezetéssel fordultak a csapatok, az eredményesen játszó Medgyesi László pedig tett róla, hogy még nagyobbra nőjön a különbség. Az 52. és a 60. perc között háromszor is betalált, mesternégyesével 6-0-ra alakította az állást. A hazaiak gyors fellángolásból ugyan 6 perc alatt három gólt is szereztek, de 6-3 után ismét a KHTK percei következtek. Előbb Valkai Tamás, majd pedig Palásti Sándor értékesítette helyzetét, beállítva a 8-3-as végeredményt.

Bács-Kiskun Megyei I. 4. ford. 09. 02.

Harta SE – Kiskunfélegyházi HTK 3-8 (0-3)

Gólszerzők: Lajos Lóránd 65. p., Varga Milán 69. p., Kovács Zoltán 71. p., ill. Csurka Ádám 8. p., Koncz Zsolt 37. p., Medgyesi László 42. p., 52. p., 59. p., 60. p., Valkai Tamás 76. p., Palásti Sándor 80. p.,